Loading…
 • 0
 • 1

Letní dopolední aktivity s výukou a vandry do přírody

Vycházíme vstříc dětem a rodičům a na červenec jsme pro vás připravili letní dopolední aktivity s výukou a jednodenní vandry do přírody. Samozřejmostí bude respektování a dodržování aktuálních hygienických opatření. Přihlášky posílejte prosím do 13.6.2020.

Letní dopolední aktivity s výukou
V reakci na celou koronavirovou situaci jsme se rozhodli vyjít vstříc rodičům i dětem.

Dopolední aktivity pro jednotlivé ročníky – vše formou hry a zábavy, kdy procvičíme část  školního učiva. Žádné sezení a dlouhé učení, hravě a venku s malou skupinkou dětí.

 • skupinky dle ročníků 1. – 5. třída,
 • tematické dny podle předmětů se spoustou dalších aktivit (sportovní, výtvarné)
 • skupiny minimálně 10 a maximálně 15 dětí,
 • 8:30 – 12:30 organizovaný program (otevřeno od 7:30)
 • svačina a pitný režim v ceně

Cena: 1 – 2 dny – 400 Kč/dopoledne, 3 – 5 dní – 300 Kč/dopoledne v daném týdnu

Lektoři: Organizují VŠ vzdělaní sociální a pedagogičtí pracovníci Centra primárních programů - Cesty integrace, o.p.s. s praxí se školními kolektivy na Říčansku, zkušenost s tábory pro děti, léta praxe.
Více informací naleznete na (odkaz na webovky, tam budou přihlašovací informace)

Dopravní výchova pro 4. třídy – zde aspoň trochu kompenzujeme nerealizování dopravní výchovy pro 4. třídy, kterou mají v rámci vyučování. Spolupracujeme s BESIP – Ministerstvem dopravy ČR. Mnoho aktivit v tomto týdnu bude probíhat samozřejmě na kole, kdy využijeme novou cyklostezku. Bohužel v této době již bude zavřené dopravní hřiště (bude zde probíhat velká rekonstrukce). Děti si zde kola mohou půjčit či si vzít své vlastní (preferujeme). Vlastní helma nutná. Uvidíme podle složení dětí, ale předpokladem je, že děti napíší test a absolvují jízdu na kole a dle metodiky BESIP pak mohou získat průkaz cyklisty.


Kontaktní osoba

Mgr. Markéta Hubínková, DiS. – tel: 774 780 540, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tábor organizují VŠ vzdělaní sociální a pedagogičtí pracovníci Cesty integrace, o.p.s. s praxí se školními kolektivy na Říčansku.

VÍCE NÍŽE V DOKUMENTECH

 ___________________________________________________________________________________________

 

Jednodenní vandry do přírody

…prostě jen tak, na výlet…s kamarády i novými lidmi. Výlety do přírody, za kulturou, s hrami a zábavou. Co situace dovolí. Přiblížit se k cíli vlakem či autobusem, ale žádné dlouhé cestování.

 • Děti 1. – 5. třída
 • Výlety po okolí Říčan (Hláska, Hrusice, Ondřejov,…) – vždy spojeno s celodenní hrou a legendou
 • Skupiny minimálně 10 maximálně 15 dětí
 • 8:30 – 17:00 (otevřeno od 7:30)
 • Pouze v případě příznivého počasí
 • Zajištěna dopolední a odpolední svačinka a oběd

Cena: 600 Kč

Témata:

7. 7.     Tajemství hradních pánů – na hradě Hláska na úpatí kopce nad řekou Sázavou se tyčí pozůstatky hradu mocných pánů, co se tam stalo a jaké tajemství je hradem opředeno je zatím lidskému vědění skryto. Je to na vás, objasnit 500 let starou legendu a zjistit, jak to tenkrát všechno bylo…

9. 7.     Stroj času - Nástrahy středověku v linii příběhu Ondřeje – pána z Říčan. Historické události, bitvy, život ve středověku, čáry a tajemství. Hledání zakopaného pokladu pánů z Říčan a překonávání nástrah doby. 

14. 7.    Tenkrát na západě – Stavba železnice na dálném západě se blíží ke svému konci a život obyvatel městečka se začíná rozjíždět. Když v tom se objeví pistolník Frank, který si přijíždí vyřídit osobní účty a začíná to pravé westernové dobrodružství. Najděte Franka!

16. 7.    Bang! Zvraty, intriky a blafování. Kdo je šerif víme, kdo je ale bandita či odpadlík ukáže čas. Den, kdy se rozhodne, se blíží a vyhraje dobro či zlo? 

 

Kontaktní osoba

Mgr. Markéta Hubínková, DiS. – tel: 774 780 540, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tábor organizují VŠ vzdělaní sociální a pedagogičtí pracovníci Cesty integrace, o.p.s. s praxí se školními kolektivy na Říčansku.

VÍCE NÍŽE V DOKUMENTECH

 

CrayfishStudios
footer

Log in

create an account