Příměstský tábor 2016

Kontaktní osoba:

Mgr. Markéta Hubínková, DiS. – tel: 774 780 540

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Tábor organizují VŠ vzdělaní sociální a pedagogičtí pracovníci Cesty integrace, o. p. s. Zdravotník po celou dobu tábora zajištěn.

Termíny: Příměstský tábor probíhá od pondělí do pátku v dobře od 8:30 do 17:00 v prostorách Nízkoprahového klubu Cesta – Na Obci 2049, Říčany.

  • 1. turnus: 11. – 15. července

  • 2. turnus: 8. – 12. srpna 2016

Pro koho je tábor určen: děti ve věku 7 – 14 let z Říčan a okolí.

Cena tábora: Běžná cena jednoho turnusu tábora je 1500 Kč.

Zvýhodněná cena: Tábor je financován z grantu MŠMT a dalších zdrojů Cesty integrace pouze pro děti z ekonomicko-sociálně slabších rodin z území Říčan. Proto zvýhodněná cena tábora pro tuto skupinu (ekonomicky a sociálně slabších) je 500 Kč. Tato částka pokrývá pouze stravu tábora. Pro žádost o zvýhodněnou cenu je třeba mít písemné potvrzení z Odboru sociálních věcí a zdravotnictví MÚ Říčany, metodika prevence říčanské základní školy či z NZDM Klubu Cesta (formulář ke stažení na www.cestaintegrace.cz), které tímto potvrzením doporučuje dítě zařadit do tábora za zvýhodněnou cenu.

Více informací v přiložených souborech.

CrayfishStudios
footer

Log in

create an account