Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Hledáme kolegyni/ kolegu do Klubu Cesta na pozici sociální pracovník na 0,5 úvazku

Cesta integrace, o. p. s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník (popřípadě pracovník v sociálních službách) nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Klub Cesta v Říčanech. Více po rozkliknutí.

Náplň práce:

Skupinová a individuální práce s dětmi a mladými lidmi v klubu a v terénu:

  • Mapování a řešení potřeb a životních situací jednotlivců. Podpora rozvoje a oceňování dovedností jednotlivců při zvládání životních obtíží. Sdílení každodennosti. Motivace ke změně a k přebírání vlastní odpovědnosti.
  • Sociální poradenství a individuální plánování v terénní i ambulantní formě v rámci NZDM.
  • Volnočasové aktivity s klienty jako sport, tanec, slack-line, táboření, stolní fotbal, kulečník, šipky, hraní her, výtvarné, mediální a hudební aktivity.

Související činnosti:

  • Účast na poradách - sdílení pracovních témat a reflexe v rámci týmu.
  • Externí supervize práce s klienty a spolupráce v týmu.
  • Sdílení praxe v rámci pracovních skupin, navazování a rozvoj spolupráce s institucemi v lokalitě
  • Aktivní podíl na udržování a zvyšování atraktivity klubu pro cílovou skupinu. Propagace služby, vymýšlení a realizace programu a aktivit.
  • Související administrativa.

Nabízíme:

  • pohodový kolektiv
  • práce je vhodná i pro studenty sociální práce, psychologie, spec. pedagogiky a pedagogiky
  • zaměstnání na částečný pracovní poměr ( 20 hodin týdně) dle domluvy,
  • supervizi a metodickou podporu, možnost dalšího vzdělávání
  • služební telefon, notebook,
  • prostor pro realizaci rozvojových aktivit,
  • částečně flexibilní pracovní dobu,
  • pracoviště v Říčanech u Prahy ( asi 25 minut vlakem z centra Prahy).

Požadujeme:

  • zájem o práci s dětmi a mládeží,
  • 1x za 6 týdnů účast na supervizi
  • možnost účastnit se porad týmu 1x týdně
  • věk minimálně 21 let,
  • způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
  • uživatelskou znalost práce na PC,
  • předpoklady k samostatné i týmové práci,
  • spolehlivost – dodržovat časy, termíny, plnit úkoly,
  • kreativitu a proaktivitu - přinášení nápadů a schopnost je realizovat,

Výhodou:

  • ukončené či započaté VŠ či VOŠ vzdělání v sociální, psychologické nebo pedagogické oblasti, odpovídající podmínkám zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách,
  • zkušenost s prací v nízkoprahových službách,
  • teoretická a praktická znalost standardů kvality sociálních služeb,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Termín nástupu: září 2019, nebo dle dohody.

K ústnímu pohovoru zveme vybrané uchazeče.

Vyhrazujeme si právo prodloužit či zrušit výběrové řízení, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

CrayfishStudios
footer

create an account