Loading…
 • 0
 • 1
 • 2

Jarní příměstský tábor 2019 - kompletní informace

Projekt "Příměstské tábory pro rodiny s dětmi na Říčansku" probíhá za podpory OP Zaměstnanost, registrační č. projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0007601

KOMPLETNÍ NÁVOD PRO PŘIHLÁŠENÍ ZDE NEBO NÍŽE KE STAŽENÍ.

Termíny:

Příměstský tábor probíhá BĚHEM JARNÍCH PRÁZDNIN tj. od 25. 2. – 1. 3. 2019, od pondělí do pátku v době od 7:30 do 17:30 v prostorách Nízkoprahového Klubu Cesta – Na Obci 2049, Říčany. Hlavní program začne v 8:30 a skončí v 17:00.

Pro koho je tábor určen: Tábor je určen pro děti ve věku 7-15 let a současně děti rodičů, kteří jsou zaměstnanci, OSVČ, v evidenci ÚP, studují nebo se rekvalifikují. Vazbu na trh práce musí mít oba rodiče – potvrzení jako podmínka tábora.

Cena tábora: tábory jsou díky dotaci z EU celodenní péče a program zdarma, rodiče budou hradit pouze příspěvek na stravu a výlety v ceně 1000,- Kč.

 

Další podmínky:

 1. 1.Tábor je z většiny financován z Evropského sociálního fondu – Operační program Zaměstnanost, proto je cena tábora nižší, rodiče budou hradit pouze příspěvek na stravu a případně ostatní náklady, které nemohou být kryty z dotace OPZ v ceně 1000,- Kč. Částka nepodléhá vyúčtování rodičům. Pro úspěšné splnění této podmínky ovšem budeme potřebovat od zákonných zástupců dítěte následující listiny.
 • Závazná přihláška
 • Prohlášení o bezinfekčnosti – odevzdat první den konání tábora
 • Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce
 • Žádost o potvrzení v evidenci ČSSZ (v případě, že jste OSVČ)
 • Monitorovací list podpořené osoby
 • Smlouva o účasti dítěte na příměstském táboře
 • Docházková listina po skončení tábora

VZORY VŠECH TĚCHTO LISTIN OBDRŽÍ ZÁJEMCI po předběžném přihlášení a jsou k dispozici také na webu Cesty integrace v sekci "příměstské tábory". 

V případě, že se dítě účastnilo příměstského tábora Cesty integrace v létě 2018 a byly splněny všechny podmínky a údaje jsou stále aktuální, stačí pouze dodat závaznou přihlášku, prohlášení o bezinfekčnosti a prohlášení o aktuálnosti údajů.

Kontaktní osoba:

Mgr. Markéta Hubínková, DiS. – tel: 774 780 540, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tábor organizují VŠ vzdělaní sociální a pedagogičtí pracovníci Cesty integrace, o.p.s. Zdravotník po celou dobu tábora zajištěn.

 

CrayfishStudios
footer

Log in

create an account