Hledáme kolegyni či kolegu na pozici „Administrátor projektů a sociální pracovník“

11/5/2022Cesta integrace

Cesta integrace, o. p. s. vypisuje výběrové řízení na pozici administrátora projektů a sociálního pracovníka v obecně prospěšné organizaci Cesta integrace v Říčanech u Prahy na 1,0 úvazku.

Náplň práce:

· Administrace dotací v součinnosti s týmem managementu zahrnující zprávy o realizaci projektů, finanční vyúčtování projektů, zpracování nových projektů a žádostí o dotace v oblasti sociálních, preventivních a vzdělávacích činností společnosti.

· Komunikace s úřady v souvislosti s administrací dotací.

· Sociální práce v občanské poradně, bezplatné sociální službě pro osoby v různých složitých životních situacích (např. zadlužení, péče o děti, apod.)

· Spolupráce na tvorbě, aktualizaci a implementaci odborných dokumentů služeb společnosti

· PR aktivity společnosti (sociální sítě, články, letáky, plakáty, apod.)

· Týmové porady, supervize, vzdělávání.

Nabízíme:

· Zaměstnání na plný pracovní poměr, možno i zkrácený úvazek 0,75, popř. 0,5

· Zajímavou a kreativní práci v dynamickém kolektivu pracovníků s různou specializací,

· Možnost realizovat vlastní náměty pro rozvoj služeb,

· Flexibilní pracovní dobu, částečně možnost „home office“

· Možnost dalšího vzdělávání,

· Pracoviště v Říčanech u Prahy (hlavní kancelář).

Požadujeme:

· VOŠ/ VŠ v sociální oblasti dle zákona o sociálních službách,

· Způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,

· Dobré organizační a komunikační schopnosti,

· Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita,

· Předpoklady k samostatné i týmové práci,

· Ochotu dále se vzdělávat.

Výhodou:

· Praxe v sociálních službách

· Praxe s administrací dotací ministerstev, nadací, Operačního programu Zaměstnanost, apod.

· Základní orientace v účetnictví

Váš životopis s fotografií a stručný motivační dopis zasílejte prosím do 31. května 2022 na email: info@cestaintegrace.cz. K ústnímu pohovoru zveme pouze vybrané uchazeče. Vyhrazujeme si právo prodloužit či zrušit výběrové řízení, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Termín nástupu: dle dohody, ideálně od června 2022.

Více informací o organizaci a pracovní pozici na adrese: www.cestaintegrace.cz a tel. 728 677 285, info@cestaintegrace.cz.

Zasláním přihlášky do výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení, které budou po jeho ukončení skartovány.

Poznámka:

Vhodné např. i pro osoby na rodičovské dovolené.