Loading…
  • 0
  • 1
  • 2

Aktuality

Bezpečně na kole 2015 - jak to všechno proběhlo

       

18. 9. 2015 bylo na dopravním hřišti v Říčanech rušno. Konala se akce Bezpečně na kole! Postupně se na hřišti vystřídalo 8 tříd - cca 200 žáků ze 3 velkých říčanských škol. Děti skupinově soutěžili nejen ve znalostních, ale i dovednostních soutěžích. Více informací v tiskové zprávě.

Prohlédnout si můžete i nějaké fotky na našem FB zde.

Pevně doufáme, že se akce dětem líbila a že si nejenom zasoutěžili o krásné ceny, ale že se dozvěděli i nové informace o tom, jak na kole jezdit bezpečně :-)

Velmi děkujeme sponzorům akce:

          -   Město Říčany - díky grantu se akce nejenom konala, ale zakoupili jsme i nové jízdní kolo a koloběžku.

          -   BESIP - Ministerstvo dopravy a panu Poláchovi za ceny do soutěží a disciplínu "opilecké a drogové brýle"

          -   Author - ceny do soutěží

 

TISKOVÁ ZPRÁVA Z AKCE ZDE

 

Vzpomínky z upířího příměstského tábora - II. turnus

   

I druhý turnus příměstského tábora jsme zdárně překonali i když upíří nám dali pořádně zabrat :-) pršelo a pršelo, ale správné lovce upírů nic nezastaví - ani déšť, ani dlouhý pochod, ani studená voda a ani tlukot černého srdce Nefet Muta. Obyvatelsko zachráněno, můžeme do školy :-)

Více vzpomínek zaleznete zde

Vzpomínky z upířího příměstského tábora - I. turnus

První turnus tábora je úspěšně za námi :-) podívejte se sami, co jsme během jednoho týdne vše prožili. Letošní celotáborová hra byla zaměřena na zlý rod upírů Nefetovců v čele se samotným Nefet Mutem, který ohrožuje životy všech obyvatel. Děti postupně lovily upíry, až našly samotného Nefet Muta a jeho černé srdce pokropily svěcenou vodou a posypaly stříbrem. Program byl nabitý – od objevování a lovení upírů, přes průzkumy cizího prostředí a pašování krve až po ulovení hlavního upíra a nalezení jeho upířího pokladu. S dětmi jsme i cestovali za krásami Středních Čech - navštívili zříceninu hradu Hláska, vykoupali se v Sázavě a dozvěděli se něco o hradě Karlštejn.

 

Více fotek naleznete na našem FB

Den bez úrazů 2015 za námi

Letos opět pořádáme díky spolupráci se Zdravým městem Říčany, Městskou policií Říčany, Sborem dobrovolných hasičů Říčany a Zdravotnickou záchrannou službou Středočeského kraje i BESIP oblíbenou akci nazvanou Den bez úrazů.

Akce je určena pro říčanské základní školy. Uskuteční se v pátek 12.6. na dopravním hřišti.

Účast na části programu přislíbili také zastupitelé města Říčany Hana Špačková a David Michalička. 

Foto z akce zde. 

Děkujeme všem partnerům za vydařenou akci. 

 

Příměstský tábor 2015- informace

Pro velký zájem organizujeme opět příměstské tábory s Cestou - tentokrát s tématem: Upíři útočí J O letních prázdninách se uskuteční 2 turnusy: 27. – 31. července a 17. – 21. srpna 2015. Tábory se budou konat v Říčanech v prostorách nízkoprahového klubu Cesta. Samozřejmostí bude aktivní prázdninový program: celotáborová hra, výlety po okolí a hry venku. Jedná se o týdenní – 5 denní tábor, kdy děti budou přespávat doma, program bude vždy od 8:30 do 17:00 hodin.

 

Podmínky a přihláška zde ke stažení.  

 

CrayfishStudios
footer

Log in

create an account