Hledáme kolegyni/kolegu na pozici lektora primární prevence ve školách

25/8/2021Centrum primárních programů, Cesta integrace

Cesta integrace, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici

Lektor primární prevence rizikového chování a dopravní výchovy

Náplň práce:

  • vedení programů primární prevence rizikového chování na ZŠ, popřípadě MŠ (interaktivní práce s žáky přímo ve školách) v rámci Středočeského kraje: Praha – východ, Benešov, Říčany a okolí
  • příprava programů, spolupráce se školami, vedení dokumentace
  • účast na pravidelných poradách, supervizích a vzdělávacích aktivitách prohlubujících kvalifikaci potřebnou k výkonu práce

Požadujeme:

  • započaté či ukončené vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání se zaměřením na práci s dětmi a mládeží (pedagogika, psychologie, adiktologie, sociální práce, apod.).
  • základní přehled o prevenci rizikového chování
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • komunikační dovednosti
  • ochota cestovat po regionu Říčansko, Benešovsko

Výhodou:

  • kurz lektora primární prevence rizikového chování
  • zkušenosti v oblasti skupinové práce s dětmi a mládeží
  • praxe v lektorské činnosti programů primární prevence rizikového chování
  • absolvování dalšího kurzu či sebezkušenostního výcviku
  • znalosti a zkušenosti principů a metod zážitkové pedagogiky
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • kreativní a zajímavou práci s třídními kolektivy
  • nové zkušenosti a dovednosti
  • možnost dalšího vzdělávání nejen v oblasti prevence
  • práci na DPP (dohodu o provedení práce) zejména v dopoledních hodinách (v době školního vyučování)
  • supervizi, metodické vedení, intervizi

Místo výkonu práce

  • Středočeský kraj – Říčany, Benešov region Praha- východ a okolí
  • zázemí kanceláře v Říčanech

V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis na adresu skoly@cestaintegrace.cz do 10.9.2021

Termín nástupu: dle dohody, ideálně ihned

K ústnímu pohovoru zveme pouze vybrané uchazeče. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, pokud uchazeči nenaplní očekávání společnosti.

Více informací na adrese: www.cestaintegrace.cz, u Mgr. Markéty Hubínkové (tel. 774 780 540) nebo u ředitelky Petry Nyklové (tel. 728 677 285).