Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Aktuality

Poradna pro děti a mládež Klubu Cesta

Od února 2020 NZDM Klub Cesta otevřel Poradnu pro děti a mládež, která je otevřena jednou týdně v pátek 14:30- 16:30 mimo otevírací hodiny klubu na adrese Na Obci 2049, Říčany. Tím Klub Cesta reaguje na poptávku současných klientů a také veřejnosti, neboť v Říčanech a okolí podobná poradna pro děti a mládež neexistuje. Dětem a dospívajícím tak chybí prostor, kam mohou přijít a anonymně řešit nejen své problémy a věci, které je trápí, ale mohou se také přijít poradit a probrat témata, která jsou pro ně aktuální. Poradna bude sloužit jako doplňující služba současného NZDM Klub Cesta a bude provozována v prostorách klubu. Služba je dětem poskytována zdarma a to jak ve formě tváří v tvář, telefonicky či prostřednictvím chatu. Poradnu lze navštívit bez předchozí domluvy nebo si domluvit konzultaci předem. Těšíme se na Vás.

Tereza Zajíčková, vedoucí Klubu Cesta, Cesta integrace, o.p.s.

 

Středočeský kraj podpořil projekt Cesta ke zdraví

Cesta integrace realizuje v roce 2019 s Klubem Cesta projekt Cesta ke zdraví. Ten se zaměřuje na pohybové aktivity v klubu a v ulicích na Říčansku. 

Projekt je realizován díky finanční podpoře Středočeského kraje. 

 

 

 

Klub Cesta má nový ping pong

Děkujeme firmě Patria corporate finance za hmotný dar v podobě ping pongového stolu. Děti a mládež navštěvující Klub Cesta už na něm hrají. 

 

 

CrayfishStudios
footer

Log in

create an account